Strona BIP

ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz
tel.: 29 752 25 11, fax: 29 756 47 31
Mapa dojazdu; e-mail: wapz@praca.gov.pl

przejście na stronę Powiatu Przasnyskiego

Menu

Aktualności

Jesteś na: Strona główna / Urząd / Aktualności

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia: „ABC Przedsiębiorczości”

Dodano: 05.02.2018

Powiatowy Urząd Pracy, ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz zawiadamia, że najkorzystniejsza oferta, która wpłynęła do tutejszego urzędu na wykonanie przedmiotowego zamówienia została złożona przez firmę:

IMPEKS Józef Szymański, SZKOLENIA I DORADZTWO, ul. Wyspiańskiego 13, 06-400 Ciechanów.

Złożona oferta spełnia warunki udziału w postepowaniu, określone przez Zamawiającego w zapytaniu ofertowym. Za kryteria oceny ofert przyjęto: cena: - 70%, doświadczenie w realizacji szkoleń zgodnie z przedmiotem zapytania oraz dostosowanie kwalifikacji i doświadczenia kadry dydaktycznej do zakresu szkolenia - 30%. Według przyjętej formuły oceny ofert, oferta firmy IMPEKS Józef Szymański, SZKOLENIA I DORADZTWO, ul. Wyspiańskiego 13, 06-400 Ciechanów otrzymała 100 pkt. Dlatego też, wyżej wymieniona firma zorganizuje i przeprowadzi szkolenia grupowe w zakresie: "ABC Przedsiębiorczości" dla Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu.

 

Zobacz wszystkie wiadomości

Newsletter

Usługi Elekrtoniczne Publicznych Służb Zatrudnienia Powiat Przasnyski Stolcą Kultury Mazowsza 2014 Załóż firmę z prefencyjną pożyczką w ramach rządowego programu "Wsparcie w starcie"
oferty pracy
powiat przasnysz
kreator cv

Projektowanie stron: IntraCOM