Strona BIP

ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz
tel.: 29 752 25 11, fax: 29 756 47 31
Mapa dojazdu; e-mail: wapz@praca.gov.pl

przejście na stronę Powiatu Przasnyskiego

Menu

Aktualności

Jesteś na: Strona główna / Urząd / Aktualności

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na organizację szkolenia „Operator wózków jezdniowych wraz z bezpieczną wymianą butli”

Dodano: 29.09.2017

Fundusze Europejskie Program RegionalnyMazowsze Serce PolskiUnia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Dot.: Zapytania ofertowego na zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia: „Operator wózków jezdniowych wraz z bezpieczną wymianą butli" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego - projekt pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (II)"

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu, ul. B. Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz zawiadamia, że oferta, która wpłynęła do tutejszego urzędu na wykonanie przedmiotowego zamówienia została złożona przez firmę:

Mazowiecki Ośrodek Badawczo-Innowacyjno-Szkoleniowy SPAWALNIK Sp. z o.o. w Ciechanowie, ul. Powstańców Warszawskich 6, 06-400 Ciechanów

Wyżej wymieniona firma zorganizuje i przeprowadzi szkolenie grupowe w zakresie „Operator wózków jezdniowych wraz z bezpieczną wymianą butli" dla Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu.

Złożona oferta spełnia warunki udziału w postępowaniu, warunki określone przez Zamawiającego w Zapytaniu Ofertowym. Za kryteria oceny ofert przyjęto: cena - 80%, doświadczenie w realizacji szkoleń zgodnie z przedmiotem zapytania - 20%.

Według przyjętej formuły oceny ofert, oferta firmy: Mazowiecki Ośrodek Badawczo-Innowacyjno-Szkoleniowy SPAWALNIK Sp. z o.o.  w Ciechanowie, ul. Powstańców Warszawskich 6, 06-400 Ciechanów otrzymała 100 pkt.

Zobacz wszystkie wiadomości

Newsletter

Usługi Elekrtoniczne Publicznych Służb Zatrudnienia Powiat Przasnyski Stolcą Kultury Mazowsza 2014 Załóż firmę z prefencyjną pożyczką w ramach rządowego programu "Wsparcie w starcie"
oferty pracy
powiat przasnysz
kreator cv

Projektowanie stron: IntraCOM