Strona BIP

ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz
tel.: 29 752 25 11, fax: 29 756 47 31
Mapa dojazdu; e-mail: wapz@praca.gov.pl

przejście na stronę Powiatu Przasnyskiego

Menu

Aktualności

Jesteś na: Strona główna / Urząd / Aktualności

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na zorganizowanie szkolenia "Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (135)"

Dodano: 24.05.2017

Dot.: Zapytania ofertowego na zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia: „Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (135)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego - Projekt pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (II)"

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu, ul. B. Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz zawiadamia, że najkorzystniejsza oferta, która wpłynęła do tutejszego urzędu na wykonanie przedmiotowego zamówienia została złożona przez firmę:

Mazowiecki Ośrodek Badawczo - Innowacyjno - Szkoleniowy SPAWALNIK
Sp. z o.o., ul. Powstańców Warszawskich 6, 06-400 Ciechanów

Wyżej wymieniona firma zorganizuje i przeprowadzi szkolenie grupowe w zakresie „Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (135)" dla Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu.

Złożona oferta spełnia warunki udziału w postępowaniu, warunki określone przez Zamawiającego w Zapytaniu Ofertowym. Za kryteria oceny ofert przyjęto: cena - 80%, doświadczenie w realizacji szkoleń z obszaru zlecanego szkolenia- 20%.

Według przyjętej formuły oceny ofert, oferta firmy: Mazowiecki Ośrodek Badawczo - Innowacyjno - Szkoleniowy SPAWALNIK Sp. z o.o., ul. Powstańców Warszawskich 6, 06-400 Ciechanów otrzymała 100 pkt.

 

Zobacz wszystkie wiadomości

Newsletter

Usługi Elekrtoniczne Publicznych Służb Zatrudnienia Powiat Przasnyski Stolcą Kultury Mazowsza 2014 Załóż firmę z prefencyjną pożyczką w ramach rządowego programu "Wsparcie w starcie"
oferty pracy
powiat przasnysz
kreator cv

Projektowanie stron: IntraCOM