Strona BIP

ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz
tel.: 29 752 25 11, fax: 29 756 47 31
Mapa dojazdu; e-mail: wapz@praca.gov.pl

przejście na stronę Powiatu Przasnyskiego

Menu

Rejestracja przez internet

Jesteś na: Strona główna / Dla bezrobotnych / ABC bezrobotnego / Rejestracja przez internet

Zarejestruj się przez internet

www.praca.gov.pl

Rejestracja może przebiegać na dwa sposoby:

  1. Rejestracja w powiatowym urzędzie pracy - Ten rodzaj rejestracji nie wymaga wizyty w urzędzie w celu rejestracji. Do formularza rejestracji konieczne jest dołączenie wszystkich zeskanowanych dokumentów niezbędnych do rejestracji. Formularz należy podpisać podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym ePUAP. Dniem rejestracji jest data wysłania podpisanego formularza.
  2. Zgłoszenie do rejestracji w powiatowym urzędzie pracy - Ten rodzaj nie wymaga podpisania formularza podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym ePUAP. Dokumenty niezbędne do rejestracji należy dostarczyć na wizycie wyznaczonej przez system. Dniem rejestracji jest data wizyty w urzędzie i złożenia oświadczenia.

W przypadku wybrania: „Zgłoszenie do rejestracji w powiatowym urzędzie pracy" zostanie wyznaczona data i godzina wizyty w urzędzie, w celu potwierdzenia wprowadzonych danych oraz dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Osoby korzystające z tej formy obsługiwane są poza kolejnością w wyznaczonym terminie.

Profil zaufany można założyć na stronie epuap.gov.pl lub w jednym z punktów potwierdzania profilu zaufanego, który znajduje się w każdym urzędzie skarbowym i oddziale ZUS.

Newsletter

Usługi Elekrtoniczne Publicznych Służb Zatrudnienia Powiat Przasnyski Stolcą Kultury Mazowsza 2014 Załóż firmę z prefencyjną pożyczką w ramach rządowego programu "Wsparcie w starcie"
oferty pracy
powiat przasnysz
kreator cv

Projektowanie stron: IntraCOM